fbpx

Agenda Phothema Fotoworkshops

Fotoworkshops met Anton Harfst, Photothema

Onze grote passie is om ervoor te zorgen dat je de foto’s kunt maken die jij voor ogen hebt. Dat doen we door individuele begeleiding, afgestemd op jouw kennis, ervaring en camera. Onze fotoworkshops bestaan daarom altijd uit kleine groepjes van maximaal 8 deelnemers. Anton Harfst en Laurien van den Hoven begeleiden – vaak samen – de workshops.

Camera’s: smartphone, compactcamera, superzoom, systeemcamera of spiegelreflex

Heb je vragen of wil je weten of een workshop bij jou past? Neem gerust even contact met ons op. Je kunt ons bellen, mailen of een bericht sturen via WhatsApp.

Fotoworkshops – Agenda 2025

In maart vind je hier de fotoworkshops en fotowandelingen die we van juni t/m september in Nederland en België organiseren.

Wil je een berichtje ontvangen als de workshops online staan, stuur ons dan even een berichtje. De fotoworkshops worden ook aangekondigd in onze nieuwsbrief.

BEL ME NU
+
Bel mij!